Переглянути всі

Зошити крафт та нові дизайнерські ручки від YES!

Blogue
Зошити крафт та нові дизайнерські ручки від YES!

Зошити крафт та нові дизайнерські ручки від YES!

Друзі! Яскраві круті зошити YES, які так і просяться в руки!

Психологи стверджують, що з блокнотом або зошитом простіше впорядкувати свої плани і думки, ніж з трендовими компютерними програмами і мобільними додатками. Простий аркуш паперу допомагає контролювати життя, коригувати пріоритети, досягати успіхів, реалізовувати мрії і розвивати свої таланти. Записи від руки краще запамятовуються і прекрасно мотивують на підсвідомому рівні.

Зошити з дизайнерською обкладинкою в крафтового стилі - це відмінний варіант для тих, кому потрібно записувати багато інформації або ж, навпаки, для власної вільної творчості. Кремовий внутрішній блок з папером щільністю 60 г / м2 дозволяє робити будь-які записи, креслити і малювати із задоволенням. Двостороння обкладинка 200 г / м2 не зіпсується в сумці або рюкзаку. Беріть з собою зошити для запису ідей всюди, щоб не пропустити нічого важливого.І, звичайно ж, до нового зошита капець як потрібна крута YES ручка! Бомбічні ручки, від яких неможливо відірвати погляд. Береш її у руки і одразу ж закохуєшся. Вона настільки крута, що ви 100% будете скрізь і всюди тільки з нею. Піднімаємо настрій кольоровою канцелярією, адже ручок не буває багато у розумних і креативних :)

А як же без подарунків? Подарунки дуже приємно отримувати і так само приємно дарувати. Літо - чудова нагода порадувати яскравими подарунками. Креативна канцелярія - це відмінна ідея у якості презенту дітям, і не тільки. Вона сподобається набагато більше традиційної, так як нагадує улюблені іграшки: дитячі ручки «Єдиноріг», «Совушка», «Бетмен», «Пінгвін», «Супергерої» обов'язково припадуть до смаку усім шанувальникам стильних та функціональних канцтоварів.

 Сьогодні кулькова ручка є в арсеналі у кожного школяра, студента, чи офісного співробітника. Але ручок на полицях так багато, що на вибір оптимальної можна витратити багато годин, а в підсумку все одно купити геть не те, що справді подобається. Ми не радимо, як правильно вибирати ручки, особливо дітям, про це і так багато написано. А ось підняти настрій дитині за допомогою йой яких класних канцтоварів - це легко! Наші новинки допоможуть подолати вашому чаду труднощі шкільних буднів, а вам в офісі теж трохи побути дитиною.


Запасайтеся яскравими надихаючими новинками від YES!


×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах