Переглянути всі

Шукай Круто-Санту на сайті YES. Новорічний онлайн квест

Blogue
Шукай Круто-Санту на сайті YES. Новорічний онлайн квест!

Привіт! 


Зовсім скоро вже Новий Рік. Ялинки, мандаринки, теплі привітання та очікування найголовнішого - подарунків від Діда Мороза))) 


Він завжди шукає найкраще для малих - новорічне замовлення має бути виконано ідеееаааально. Саме тому, серед усіх виробників рюкзаків та канцтоварів Дідусь обрав найтрендовіший бренд YES. 


І тепер він - Круто-Санта і знаходиться десь тут, на нашому сайті, вибирає новорічні подарунки для себе і малечі. 


Пропонуємо вам його знайти, та не просто так - а ще й виграти крутецькі призи від YES. 


А ось і Круто-подарунки, які ви можете отримати: 1-е місце: крутий рюкзак (кілька варіантів на вибір); 2-е місце: улюблена гра YES або стильна бананка (кілька варіантів на вибір); 3-її місце: Планер на 2021 рік (на вибір).


Тож уважненько читайте, що необхідно зробити: 


  1. Шукайте Круто-Санту YES на сторінках веб-сайту www.yes-tm.com. За підказками вирушайте до нашої сторінки інстаграм @yes.official.ua. Підписуйтесь та слідкуйте за нашими сторіс. 

  2. Знаходьте першого, тисніть на нього та читайте, куди Круто-Санта відправився далі. Всього він відвідає 10 сторінок. Заскрініть кожну сторінку з підказками, аби не забути та виконати всі умови конкурсу :) 

  3. Читайте підказки уважно, адже необхідно порахувати скільки всього Круто-Санта захопив новорічних подарунків для малечі. 

  4. Коли знайдете останнього - виконайте умови конкурсу на сторінці інстаграм @yes.official.ua


  • підпишіться на @yes.official.ua 

  • зробіть репост у своєму сторі конкурсного допису 

  • у коментарях до конкурсного допису відмітьте двох друзів (кількість коментарів не обмежена, друзі не повинні повторюватись)

  • у директ інстаграм відправте скріни усіх місць перебування Санти на сайті www.yes-tm.com та вашу відповідь - скільки подарунків для малечі він поклав у свій мішокУвага!  Аккаунт учасника має бути відкритим на момент проведення розіграшу. У розіграші не можуть приймати участь комерційні та фейкові акаунти. 


Конкурс діє з 15.12.20 до 10.01.21. Переможця вибираємо 11.01.21 на нашій сторінці інстаграм @yes.official.ua. Сподіваємось, вам сподобається наш новорічний квест! 


Бажаємо успіхів :)

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах