Переглянути всі

Про компанію YES

Про бренд yes

Товари бренду YES можна купити у будь-якому регіоні України.
about

Майже два десятиріччя піклуємось про комфорт та якість навчання українських школярів

Сьогодні бренд Yes асоціюється у турботливих батьків з безумовною якістю шкільного приладдя. Учні по всій Україні обирають наші креативні дизайни для створення індивідуального стилю.

Yes — це піклування про школярів і зараз, і у майбутньому. З початку повномасштабного вторгнення частина наших потужностей направлена на підтримку наших Захисників.

Від маленького підприємства до найвідомішого бренду канцелярії в Україні

2006 р. Створення бренду Yes. Презентуємо унікальні зошити, які ще ніхто не робив. Школярам стають доступні ексклюзивні ефекти: тканинні елементи, глітерні вставки, оксамитові обкладинки тощо. Це був просто бум! І всі ці моделі виготовлялись саме на території України. З цього часу кожного року презентуємо нові лінійки найкреативніших зошитів.

2007 р. Масштабуємо дизайн-студію компанії для створення продукції бренду Yes. Запрошуємо до співпраці найкреативніших фахівців, які допомагають розробити не тільки неповторні обкладинки для зошитів, а й перші лінійки канцелярії.

2008 р. Розширюємо асортимент та поєднуємо під брендом Yes розробку та виготовлення всіх необхідних для навчання товарів. Стаємо першою компанією, яка презентувала колекцію шкільних рюкзаків зі світовими ліценціями, а саме — DreamWorks Pictures. Так українським учням стала доступна унікальна продукція з улюбленими героями: Кунг-фу Панда, Шрек.

Ця ідея настільки сподобалась дітям, що ми вирішили кожного року випускати нову колекцію товарів для навчання та творчості, шкільних рюкзаків з популярними персонажами.

2009 р. Сумлінно працюємо над тим, щоб зробити рюкзаки ще більш досконалими. Впроваджуємо провідні технології виготовлення для досягнення ортопедичного ефекту. І, звісно, не забуваємо презентувати нові креативні дизайни.

2013 р. Створюємо окремий відділ для розробки та тестування нових рюкзаків. Експерти перевіряють кожну модель на ортопедичність. Завдяки цьому, продукція Yes обґрунтовано була визнана максимально безпечною — такою, що сприяє формуванню правильної постави дитини.

2018 р. Створюємо потужності на території України для виготовлення якісного пластиліну.

2020 р. Розробляємо інноваційну систему 3-S, яка до 70% знижує навантаження на спину дитини при носінні рюкзака. Посилюємо обов’язковий контроль якості виробів на всіх етапах за трьома критеріями:

  • матеріали та сировина;
  • виробничі потужності;
  • властивості готової продукції.

Ми на всі 100% впевнені у якості кожної одиниці товару. Рюкзаки Yes витримують понад 2 роки інтенсивної експлуатації — надаємо офіційну гарантію на 24 місяці.

2020-2021 р. Працюємо в колаборації з Andre Tan, продовжуючи створювати найкращі дизайни.

2024 р. Запускаємо на території України виробництво акварельних та гуашевих фарб.

Сьогодні ми продовжуємо співпрацю зі світовими мультимедійними корпораціями, презентуючи школярам продукцію з захопливими трендовими ліцензіями.

Робимо все, що від нас залежить, для підтримки українського виробництва. Беремо участь у благодійних проєктах. У 2023 році, разом із фондом Лілії Ребрик, допомогли зібрати тисячі маленьких українців до школи.

Довіра мільйонів батьків та учнів — результат нашого шляху, довжиною майже у 20 років. Сьогодні ми робимо свій внесок у формування смаків дітей та підлітків, підтримуючи їх цікавість як до українських традицій, так і до світових трендів. Пропонуємо неймовірний асортимент канцелярії, який задовольняє потреби кожного учня та дарує яскраві емоції.

Yes — це турбота про правильну поставу та успішність у навчанні, заснована на багаторічному досвіді. Даруємо дітям радість, а батькам — впевненість у виборі!

где купить?

Товары бренда YES можно купить в любом регионе Украины!
×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах