Переглянути всі

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо інформацію, яку ви надаєте нам під час використання нашого веб-сайту. Ваша конфіденційність важлива для нас, тому ми приділяємо велику увагу збереженню та захисту інформації, яку ви нам надаєте.


Збір та використання інформації


Ми можемо збирати різноманітну інформацію, коли ви взаємодієте з нашим веб-сайтом, включаючи ім'я, електронну адресу та інші контактні дані, які ви надаєте під час реєстрації або звернення до нас. Ми використовуємо цю інформацію для забезпечення вам доступу до наших послуг та сповіщення вас про оновлення, пропозиції та іншу інформацію, яка може бути для вас корисною.


Захист інформації


Ми робимо все можливе для забезпечення безпеки вашої особистої інформації під час її передачі, зберігання та обробки. Ми використовуємо технології безпеки та процедури захисту для запобігання несанкціонованому доступу, використанню або розголошенню вашої інформації.


Поширення інформації


Ми не передаємо, не продаємо або не розголошуємо вашу особисту інформацію третім особам без вашого згоди, за винятком випадків, передбачених законом.


Конфіденційність дітей


Наш веб-сайт не призначений для використання особами молодше 18 років, і ми не збираємо свідомо особисту інформацію від дітей молодше цього віку. Якщо ми дізнаємося, що ми збираємо особисту інформацію від дитини без згоди батьків, ми приймаємо заходи для видалення цієї інформації з наших серверів.


Зміни до політики конфіденційності


Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності, публікуючи нову версію нашого веб-сайту. Будь ласка, періодично переглядайте цю сторінку, щоб бути в курсі будь-яких змін.


Користуючись нашим веб-сайтом, ви погоджуєтесь з умовами цієї Політики конфіденційності. Якщо у вас є будь-які питання щодо цієї Політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою [info@yes-tm.com].


Дата останнього оновлення: [19.04.2024]

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах