Переглянути всі

Гарантія надається тільки при купівлі товару в офіційній точці продажу, при наявності чека, що підтверджує факт оплати, за умови використання його за призначенням, а також при дотриманні правил експлуатації. Гарантійний термін на рюкзаки та сумки ТМ YES становить 24 місяці з дати, зазначеної в чеку.

Гарантія надається на ручки, лямки, фурнітуру, функціональні та конструкційні елементи товару (за винятком декоративних елементів).

Гарантія не надається:

  • у разі відсутності у Покупця чека, що підтверджує факт придбання товару;
  • у разі дефекту, який був викликаний нецільовим використанням товару; 
  • при недбалому використанні або зберіганні, що призвело до розривів, порізів, вм’ятин, подряпин, забруднень, розтягувань тощо;
  • у разі застосування агресивних миючих засобів, рідин, хімічних речовин, які не передбачені для догляду товару, а також екстремальних температур, променевої енергії з будь-якого джерела, що призведе до вигорання, вицвітання, зміни структури текстилю тощо; 
  • у випадку, якщо Покупець самостійно намагався замінити або відремонтувати будь-який з елементів конструкції або відремонтував (самостійно або за участю сторонніх осіб) без погодження з продавцем;
  • якщо в результаті експлуатації постраждала додаткова фурнітура, яка не є основним конструктивним елементом рюкзака і не виконує ніяких експлуатаційних функцій;
  • у випадку, якщо товар був придбаний за зниженою ціною із зазначенням недоліків товару.
  • У разі дефекту, який виник в результаті перенавантаження рюкзака. За нормами педіатрів, вага шкільного рюкзака для учнів молодшої школи не повинна перевищувати 10 % від ваги дитини. Для учнів середньої та старшої школи – 15 %. Приклад: якщо школяр важить 30 кг, то вага рюкзака з усіма шкільними речами не повинна перевищувати 3 – 4,5 кг.

Правила експлуатації рюкзаків та сумок ТМ YES

Використовуйте виріб за призначенням і уникайте будь-яких механічних пошкоджень (подряпин, розривів, порізів, забруднень тощо) всіх (зовнішніх і внутрішніх) частин товару. Також, слід уникати агресивного зовнішнього впливу різного роду хімічних речовин або інших чинників, які могли б зашкодити товару. 

Для збереження яскравості кольору захищайте товар від тривалого впливу прямих сонячних променів. 

Не варто зберігати текстильну продукцію у вологих приміщеннях.

Для збереження форми і початкового стану товару не перевантажуйте його. В іншому випадку товар може постраждати від розтягувань, розривів і т. п. - до повної неможливості експлуатації виробу в подальшому.

Якщо конструкція товару передбачає одночасне використання обох лямок, використовуйте саме обидві лямки. Більш важкі речі рекомендовано розташовувати ближче до спинки - так рюкзак буде зручніше одягати та носити. При використанні блискавок злегка притримуйте замок, це забезпечить рівномірне і плавне закривання блискавки. Не допускайте попадання всередину блискавки тканини підкладки, обідка та ін. 

Не перевантажуйте рюкзак, щоб уникнути розходження блискавки. Не рекомендується розміщувати у внутрішніх кишенях речі, які не співпадають з ними розміром. Також, не варто класти всередину гострі, колючі або ріжучі предмети без захисного чохла. Не піднімайте рюкзак ривками, особливо, якщо він перевантажений. 

З правилами догляду за рюкзаками та сумками ТМ YES можна ознайомитись на вшитому у виріб ярлику. 

У разі настання гарантійного випадку зверніться до продавця.

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах