Переглянути всі

Канцтовари для школи

Фільтри
Назад
Ціна
від
до
Наявність товару
Для дівчат
Для хлопців
Кількість відділень
Кількість листів
Колекція
Модель
Об'єм, мл
Особливості
Розмір, см
Твердість
Тип
Торгова марка
Форма пензля
Сортувати за:
Показати:
Фільтри
+

Шкільна канцелярія сприяє розумовому та творчому розвитку дитини. Насамперед вироби повинні бути зручними та практичними. Покупка канцтоварів дитині в школу у багатьох батьків асоціюється зі складним та тривалим процесом. Але, щоб полегшити цю справу і зробити так, щоб вона принесла задоволення як дорослим покупцям, так і їх дітям, достатньо просто відкрити сайт YES. Бренд пропонує якісні, різноманітні канцелярські товари для школи, ціни їх доступні для будь-якого бюджету. Регулярно поповнює свій асортимент новинками, щоб покупці не витрачали час на пошуки і купували все в одному місці і у одного виробника.

Перелік необхідних канцтоварів для навчання

Для кожного віку існує свій перелік канцелярії, проте деякі предмети є обов'язковими для навчального процесу у будь-якій віковій категорії. Що ж має бути в арсеналі кожного школяра:

 1. Ручки: для школи найкраще вибрати кулькові – вони особливо користуються попитом, для офісу підійдуть гелеві варіанти.
 2. Фломастери: в асортименті сучасного виробника YES представлені як тонкі лайнери для підкреслення, так і пензлики для розфарбовування з м'яким стрижнем.
 3. Лінійки та косинці: без них не обійтись при вимірюванні та побудові геометричних фігур.
 4. Клей та ножиці: для виконання різних творчих завдань та робіт з папером. Найпоширенішими варіантами клею є канцелярський олівець та ПВА, що реалізується флаконами різного об'єму.
 5. Кольорові олівці: яскраві різноколірні набори необхідні під час уроків образотворчого мистецтва для створення малюнків та на інших заняттях.
 6. Коректори та гумки: для виправлення помилок у письмових роботах та для стирання олівцевих написів. Нехай ваші творчі ідеї реалізуються без обмежень з коректором та стирачкою YES.
 7. Пенали та органайзери: для зберігання ручок, олівців, гумки та інших дрібниць.
 8. Щоденники: для запису розкладу та нотаток. А батьки з них можуть дізнатися про успішність та поведінку учня.
 9. Бейджики на стрічках: призначені для ідентифікації учня, перепустки, проїзного, абонемента. Їх можна носити на шиї, в кишені, рюкзаку, сумці.

Не тільки діти дошкільного віку можуть підібрати в цьому розділі товари, а й учні старших класів та офісні працівники. В асортименті представлені маркери, коректори, креслярські інструменти, лотки, скріпки, біндери та багато іншого. У каталозі можна ознайомитись з повним асортиментом, побачити реальні фото шкільних канцтоварів та вивчити повні характеристики.

YES — надійний партнер у забезпеченні канцелярським приладдям

Шкільне приладдя вітчизняного бренду YES принесе дітям справжнє задоволення від виконання домашнього завдання або малювання. Завдяки якісним та яскравим канцтоварам пізнавати навчальну програму і навколишній світ цікаво та захопливо. На сайті запропонований широкий асортимент канцелярії як для хлопчиків та дівчаток шкільного віку, так і офісних працівників. Переваги канцелярії YES:

 1. виготовляється з нетоксичних, екологічно чистих матеріалів;
 2. відповідає різним віковим групам;
 3. продукція функціональна, надійна та сертифікована;
 4. вироби мають яскравий актуальний дизайн, який підкорить серце будь-якого школяра;
 5. представлені як товари з сучасним дизайном, так і класика;
 6. асортимент постійно оновлюється та поповнюється.