Переглянути всі

Блокноти, зошити

Фільтри
Назад
Ціна
від
до
Наявність товару
Для дівчат
Для хлопців
Колекція
Особливості
Торгова марка
Щільність внутрішнього блоку, г/м2
Сортувати за:
Показати:
Фільтри
+

Досвідчені мотиватори, коучі, астрологи та психологи стверджують, що для швидкого виконання бажань, та стрімкого просування, під рукою завжди повинен бути помічник – блокнот. Представникам цих професій властиво знати секрети устрою світу, а популярному бренду YES™ - створювати гарну якісну продукцію, щоб ви захотіли купити блокнот саме у нас за доступною ціною оптом чи в роздріб.

Стильні блокноти від бренду YES™

Використовувати нотатки в телефоні для запису важливої ​​інформації або ставити нагадування – це зручно та сучасно. Проте, більшість людей, чиє життя вирує активними робочими та особистими, соціальними подіями, залишаються прихильниками записів у старому доброму блокноті. Існує ціла низка причин, з яких паперовий носій вважається зручнішим і функціональнішим, ніж гаджет:

  • широкий асортимент різноманітних дизайнів;
  • випадково видалити важливу інформацію зі сторінки не вдасться, на відміну від телефону;
  • можливість записувати та візуалізувати цілі, ідеї, бажання, створювати додаткову мотивацію;
  • окремі сторінки можна виділити для творчості, вільного польоту фантазій, що прикрашає сірі робочі будні.

Єдиного варіанта відповіді на питання “Для чого потрібен блокнот?” не може існувати, тому що цей предмет канцелярії є багатозадачним. Людина може купити блокнот для записів важливої ​​інформації, пов'язаної з роботою, для вираження творчості та щоб не забувати про пам'ятні дати, важливі контакти. Варіантів застосування ділового аксесуара багато та так само багато стильних моделей існує в лінійці товарів бренду YES™, де зібрані новинки для маленьких хлопчиків і дівчаток, ділових хлопців та дівчат будь-якого віку. Дизайни моделей абсолютно різноманітні, тому коректне налаштування фільтрів відбору на сайті виробника допоможе підібрати саме те, що вам потрібно.

Як вибрати блокноти для записів

Буяння кольорів, прикольних дизайнів від бренду YES™ змушує очі розбігатися і замовляти все, що потрібно і те, що стане у пригоді пізніше. Відвідуючи магазини-партнери бренду в Києві, а також у будь-якому місті Україні, де представлена ​​продукція YES™, дивіться не лише на зовнішній вигляд аксесуара, але й звертайте увагу на його “нутрощі”. Чим ми його наповнюємо? Різним типом лінівки, датуванням, обкладинками, створюємо різний формат. Здається, варто дізнатися про це детальніше та послідовно.

Почнемо із призначення. Блокноти купуються для:

  • запису клієнтів;
  • планування робочих/вільних днів;
  • висловлювання творчих амбіцій, виплеску емоцій;
  • нагадування про події, про які не варто забувати;
  • запам'ятовування важливої ​​інформації у діловому світі;
  • зберігання потрібних контактів, номерів телефону, адрес.

Залежно від того, навіщо вам потрібна ця записна книжка, визначається необхідність датування. Звичайно, якщо важливий таймінг та дати, варто вибрати датований блокнот-органайзер, на розвороті якого друкується цілий тиждень або лише два дні. Варіантів багато, якщо заглянути в каталог виробника YES™.

Тип лінівки залежить від власних переваг. Комусь зручно писати на білому аркуші в лінію, комусь — у клітку, інші віддадуть перевагу варіанту без лінівки, з чистим аркушем або особливим — у крапку. Те саме стосується й обкладинки. Щоправда, чим вона щільніша, тим довше прослужить виріб. Ми звикли носити блокнот у сумці та не завжди виділяємо для нього окрему кишеню чи відділення, в якому його зовнішній вигляд не постраждає. Від кріплення теж залежить багато чого: воно може бути просто у вигляді склейки або на кільцях.

Різновиди блокнотів

Виробник YES™ орієнтується на модні уподобання клієнтів різного віку, тому в каталозі зустрічаються як мультиплікаційні дизайни, так і однотонні варіанти щоденників, які виглядають стримано та по-діловому. Найчастіше клієнти хочуть замовити блокнот із космічними, квітковими, абстрактними принтами. Дітям і підліткам припав до душі герой колекцій —- кумедний містер Гусь, який чудово відображає різний характер і стиль сучасних людей.

Блокноти для дітей

Якщо ви хочете замовити блокнот для малюка недорого, то їм подобаються мультяшні герої, а дівчатка віддають перевагу милим домашнім тваринам. Старшим дітям подобаються тачки, футбол, яскраві фарби і стильні герої, а для дівчаток-підлітків ідеальне рішення - якомога більше блискіток і сердечок, а також замок для зберігання своїх маленьких секретиків. Запевняємо вас, все це та багато іншого є в колекції YES™, тому пропонуємо ознайомитись з асортиментом для дітей не на словах, а переглянути фото оригінальної продукції на офіційному сайті.

Блокноти для творчих людей

Блокнот використовується не лише у діловому світі, але й має широку популярність у творчості. Якраз творчі люди вибирають свій ідеальний аксесуар, слідуючи за натхненням. Для вас у нас є нескінченна кількість надихаючих картинок і принтів, що наснажують на нові образотворчі ідеї, пробуджують фантазію і бажання творити. Пам'ятайте, що навіть такий простий предмет, як щоденник, повинен дарувати вам радощі та позитивні емоції, щоб спрямовувати у сприятливе творче русло. Знайти цікаві блокноти в Києві можна у магазинах-партнерах бренду YES™, які існують вже у всіх великих містах України.