Переглянути всі

Оголошено новий рівень крутості для шкільних і підліткових рюкзаків на 2024 рік

Blogue
Оголошено новий рівень крутості для шкільних і підліткових рюкзаків на 2024 рік

Шкільний рік ще не закінчився, але ми вже готові подарувати вам приємний сюрприз на наступний навчальний рік!

TM Yes виводить шкільні рюкзаки на новий рівень з передовими та захоплюючими змінами в дизайнах та функціональності.

Цього вересня у трьох містах України – Києві, Львові та Дніпрі – TM Yes представила свою нову колекцію шкільних та підліткових рюкзаків, розроблених для продажу в 2024 році. Ці презентації відвідали наші партнери, які змогли побачити наші новинки першими і обрати ті, які їм найбільше сподобались для продажу у своїх магазинах у 2024 році.

yes-tm

Сучасний дизайн, сучасний стиль

Нові рюкзаки TM Yes зачаровують сучасним та модним дизайном, що виражає індивідуальність кожного школяра. Це вже не просто аксесуар – це частина стилю та виразу особистості.

yes-tm

Технології на плечах

Ще однією особливістю нових рюкзаків TM Yes є наявність нових технологій, які вперше впроваджені у шкільні аксесуари. Так, наступного сезону ви зможете побачити рюкзаки, виготовлені з використанням оптичних волокон, рюкзаки з полегшеною вагою, а також рюкзаки, які матимуть запатентовані системи для полегшення ваги рюкзака з наповненням, що зробить їх найзручнішими супутниками для сучасних школярів.

yes-tm

Комфорт та зручність в кожній деталі

TM Yes прагне зробити шкільний день найзручнішим та комфортнішим для школярів. Нові рюкзаки мають ортопедичні спинки для збереження постави школярів, регульовані ременями та зручні лямки. Вони також мають багато кишень для зберігання усіх необхідних речей.

yes-tm

Безмежний вибір для стильних школярів та підлітків

Колекція рюкзаків TM Yes 2024 року доступна в широкому виборі дизайнів, що дозволяє кожному школяру знайти рюкзак, який підходить його стилю та смаку, а поціновувачам відомих ліцензій знайти зображення своїх улюбленців на рюкзаках і не тільки.

yes-tm

Ми впевнені, що рюкзаки TM Yes стануть незамінними аксесуарами для школярів у 2024 році, даруючи їм зручність, модний вигляд та передові технології.

Нові рюкзаки TM Yes будуть доступні у 2024 році в магазинах наших партнерів для того, щоб ви змогли обрати найкраще для школярів.

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах