Переглянути всі

Стиль нового покоління - колаборація YES X Andre TAN

Blogue
Стиль нового покоління - колаборація YES X Andre TAN

Так! Саме цього літа всіх схвилювала неймовірна колаборація найвідомішого українського дизайнера Andre TAN та креативного бренду рюкзаків YES!

Спільна колекція рюкзаків для підлітків була представлена 13 червня у рамках Ukrainian Fashion Kids. Показ підтримали відомі українські інфлюенсери: батьки вийшли на подіум разом зі своїми дітьми, щоб презентувати нові моделі колаборації, а за живими емоціями вже слідкували підписники у соціальних мережах.

Мода 2021 року у стилі Z

Разом з Andre TAN ми створили міні колекцію рюкзаків, сумок та бананок у трендах шкільної (спойлер - не тільки шкільної!) моди 2021 року.

Стиль сафарі з вільними формами, великими кишенями, зручною анатомічною формою лямок та спинок, автентично доповнений рукою митця легким та грайливим принтом у стилі тату. Так, бачення Andre TAN на 100% збіглося з духом бренду YES!

У серденька підлітків України потрапив не лише трендовий принт тату: срібна металева фурнітура, додаткові кишені й statement лозунги неначе шепочуть “Так, я класний!”. І в нас не виникає жодних сумнівів. Найсміливіші пропонують носити рюкзак у комплекті з бананкою колаборації на кожен день, щоб комбінувати задачі у такому динамічному русі сучасного життя. І це дійсно крута ідея!

Цікаво, що колекція отримала шалений відгук серед батьків, адже окрім актуального дизайну, рюкзаки отримали запатентовані ортопедичні спинки. Безперечно, це преміум клас для захисту спини дитини у навчальний сезон. Широкі анатомічні лямки і сумок, і рюкзаків доповнюють потребу у правильній посадці.

Колекцію вже називають “новою українською класикою”, і не дарма! Колір, форма та сенс, що закладені у кожну річ, будуть актуальні ще не один сезон. Затверджено прихильністю покоління Z!

То про що колекція?

Безперечно, кожен школяр мріє про власний, яскравий стиль, від якого він буде сяяти 24/7, який підтримають його друзі, який підкреслить його позицію креатора свого життя. Також, це запит не лише на моду заради моди, а й до комфортного, рухливого повсякдення, коли якість та юзабільність речей - це певний стандарт, який навіть не обговорюється.

І, так! Безперечно, про все це - бренд YES. Наші рюкзаки не випадково стали вибором року 2020 в Україні. То ж ми вирішили підняти тему доступних, крутих і безперечно якісних трендів на новий рівень. А хто як не Andre TAN розуміється на цьому краще за всіх?

Просто бомбічна колекція, що складається з ортопедичних шкільних ранців, міських рюкзаків, сумок та бананок з ульотним тату-принтом - це фурор шкільної моди України!

І далі буде ;)

Ой, то де ж купити?

Ми з гордістю презентуємо старт продажів в офіційних магазинах Andre TAN та магазинах партнерах бренду YES вже з 1 серпня. У липні ми оголосимо перелік всіх магазинів-партнерів колаборації на нашому офіційному сайті.

Дізнайся першим про вихід ексклюзивної капсульної колекції YES & Andre TAN*

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах