Рюкзаки City

Фільтри
Назад
Ціна
від
до
Вік
Колір
Матеріал
Об `єм
Розмір, см
Тип
Сортувати за:
Показати:
Фільтри
+

Модні молодіжні рюкзаки Yes

Рюкзак для підлітка в школу - важливе доповнення, яке допомагає молодим людям показати свій неповторний і оригінальний стиль. Кожен учень хоче вибрати шкільний ранець, який буде унікальним в класі.

Переваги наших шкільних портфелів

На створення моделей нас надихнула сучасна молодіжна мода. У пропозиції знайдуться як одноколірні вироби, так і різнокольорові. Яскраві кольорові поєднання виділять Вас з сірого натовпу. Сучасний характер шкільної підліткової сумки можна помітити не тільки в яскравому дизайні, але і у функціональності. Жоден сучасний підліток не може уявити життя без гаджетів. Тому в наших шкільних виробах є спеціальні відділення для ноутбука або планшета, кишенька для зарядного пристрою, смартфона, вихід для навушників. Кишеньки-органайзери з гачками для ключів дозволять упорядкувати невеликі предмети (гаманець, телефон, ручки).

Якість виробів

Набридли рюкзачки, які після декількох місяців шкільного року стають непридатними для носіння? Матеріал швидко зношується, блискавки не відкриваються, лямки розірвані - знайома багатьом ситуація. У нас є рішення для батьків та їх дітей. Наші модні рюкзаки для підлітків виконані з міцних і якісних матеріалів. Вам не доведеться турбуватися про покупку нового ранця щороку.

Комфорт носіння

При проектуванні шкільних рюкзаків особливу увагу ми звернули на ергономію спинки. Завдяки правильній анатомічній формі задньої частини виробу, хребет підлітка буде надійно захищений. Використання м'якого повітропроникного матеріалу підвищує комфорт носіння в спекотні дні. Рюкзаки шкільні для підлітків оснащені спеціальною системою вентиляції. Завдяки цьому, рюкзачок не нагріває спину, під час носіння не виникає відчуття дискомфорту. Лямки обшиті спеціальним м'яким матеріалом, щоб не врізалися в плечі. Звичайно, їх довжину можна вільно регулювати.

Чому Yes

Наші підліткові рюкзаки - продукти найвищої якості з точки зору функціональності. Що стосується дизайну, то ми додержуємося духу нинішніх тенденцій серед молоді. Головний девіз компанії -   Yes крутий, але ти крутіше. Для нас пріоритет підкреслити унікальний та неповторний сучасний стиль. Тому з виробами Yes тінейджер буде притягувати зачаровані погляди однолітків.

Рюкзак підлітковий, куплений в одній з офіційних торгових точок, полегшить шкільне життя тінейджера. Молоді люди надають великого значення одягу і аксесуарам, тому важливо, щоб виріб відповідав усім їхнім очікуванням. Він стає невід'ємним елементом не тільки шкільного життя, а й життя молоді за межами навчальних закладів. Підійдіть відповідально до вибору, скористайтеся пропозицією нашої компанії!

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах