Ручки "YES"

Blogue

Ручки "YES"

Ручки "YES"

Витончений легкий корпус яскравих кольорів, оригінальний ковпачок, що демонструє голчастий пишучий вузол — все це ручка "Gimmy" торгової марки «YES».

Чорнило на масляній основі, товщина лінії письма — 0,6 мм, довжина — 1500 м. Тривалий термін служби, легке письмо та демократична ціна незаперечні переваги ручки "Gimmy".

https://yes-tm.com/kanctovari/ruchka-kul-k-macl-gimmy-cinya-0-6-mm

 

Витончений легкий корпус яскравих кольорів, оригінальний ковпачок, що демонструє голчастий пишучий вузол — все це ручка "Gimmy" торгової марки «YES». Чорнило на масляній основі, товщина лінії письма — 0,6 мм, довжина — 1500 м. Тривалий термін служби, легке письмо та демократична ціна незаперечні переваги ручки "Gimmy".

Схожі статті

Slime Factory
Новини компанії 9 Квітня 2019
Slime Factory Зустрічайте бомбiчну новинку від Oops! Фабрики слаймiв від ТМ "Yes Kids"дозволять легко і швидко особисто створити слайм або цілу колекцію ..
З "Yes" бути зіркою легко!
Новини компанії 2 Травня 2019
З "Yes" бути зіркою легко! Вони не зізнаються, але ж ми знаємо, що хлобці ще ті модники. Подивись на цих стильних та крутих yes_друзів Зроби свій образ довершиним з модними рюк..
Сестри з рюкзаками Yes 2 в 1
Новини компанії 14 Березня 2019
Сестри з рюкзаками Yes 2 в 1 Для улюблених сестер, подруг, мам і дочок! Yes пропонує рюкзаки 2 і 1. Подорожуйте разом, діліться емоціями!