Правила експлуатації рюкзаків та сумок бренду «YES»

Blogue
Правила експлуатації рюкзаків та сумок бренду «YES»

Правила експлуатації рюкзаків та сумок ТМ YES

Використовуйте виріб за призначенням і уникайте будь-яких механічних пошкоджень (подряпин, розривів, порізів) усіх (зовнішніх і внутрішніх) частин рюкзака. Також слід уникати агресивного зовнішнього впливу різного роду хімічних речовин або інших чинників, які могли б зашкодити рюкзаку.

Для збереження яскравості кольору захищайте рюкзак від тривалого впливу прямих сонячних променів.

Не варто зберігати текстильну продукцію у вологих приміщеннях.

Для збереження форми і початкового стану рюкзака не перевантажуйте його. В іншому випадку рюкзак може постраждати від розтягувань, розривів і т. п. - до повної неможливості експлуатації виробу в подальшому.

Якщо конструкція рюкзака передбачає одночасне використання обох ручок (або лямок), використовуйте саме обидві ручки або лямки. Більш важкі речі рекомендовано розташовувати ближче до спинки - так рюкзак буде більш зручно одягати та носити. При використанні блискавок злегка притримуйте замок: це забезпечить рівномірне і плавне закривання блискавки. Не допускайте попадання всередину блискавки тканини підкладки, обідка та ін.

Не перевантажуйте рюкзак, щоб уникнути розходження блискавки. Не рекомендується розміщувати у внутрішніх кишенях речі, які не співпадають з ними розміром. Також не варто класти всередину гострі, колючі або ріжучі предмети без захисного чохла. Не піднімайте рюкзак ривками, особливо, якщо він перевантажений.

 Ознайомтесь з умовами гарантійної памятки 

Правила догляду за рюкзаками, сумками ТМ  YES  

Використовуйте для чищення виробу засоби, зазначені як рекомендовані на вшитому ярличку, уникаючи використання агресивних хімічних речовин, порошків і т. п. Чистку зовнішніх панелей найкраще здійснювати вологою губкою (серветкою) із нанесенням невеликої кількості засобу для чищення (особливо це стосується виробів з поліестеру , поліаміду, поліуретану, нейлону і вінілу).

Якщо на поверхні рюкзака навіть після прання залишилися плями, змочіть у рідкому розчині господарського мила і води невеличкий клаптик тканини. Обережно пройдіться ним по забрудненій поверхні, після - витріть залишки мильного розчину чистою вологою серветкою. Якщо цей метод не дає бажаних результатів - використовуйте будь-який дозволений інструкцією засіб для чищення пінного типу. Увага! Ні в якому разі не допускається використання відбілювача.

Щоб уникнути розводів, після чистки необхідно протирати брудну поверхню легкими круговими рухами від центру до периферії. Дотримання цих правил допоможе Вам зберегти улюблену річ у первинному вигляді і радіти її експлуатації тривалий час.

 Ознайомтесь з умовами гарантійної памятки

Для тривалого користування товарами дотримуйтесь, будь ласка, описаних правил експлуатації рюкзаків та сумок бренду «YES» та догляду за ними

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах