Укр
По вопросам сотрудничества пишите на почту:

Як знайти покликання, коли тобі 15?

Blogue
Як знайти покликання, коли тобі 15?

5 способів знайти покликання


№1. Подивитися на свої інтереси

Чи можна займатися тим, що тобі взагалі не цікаво? Тільки якщо плануєш вигоріти на роботі за рік. Щоб професія стала справою всього життя, вона повинна тобі подобається. Але відрізнити хобі від того, чим готовий займатися кожен день - досить складно. Для початку випиши свої захоплення, підійдуть будь-які: читати, сидіти за компом, доглядати за тваринами, знімати відео в Сторіс. Відсіяти доведеться тільки сон - тестувальник матраців занадто популярна і мало затребувана професія. Далі проаналізуй цей список і вибери ті заняття, які готовий спробувати в якості професії.


№2. Дізнатися більше

Список готовий, залишилося зрозуміти, люди яких професій займаються цими справами кожен день. Наприклад, за комп'ютером багато сидять програмісти, маркетологи, дизайнери, а постійно зависати в інстаграме доводиться блогерам. Підбери до кожної справи 2-3 професії, а потім дізнайся, що ще входить в їх обов'язки. Коли у тебе буде вся інформація, можеш вирішити який шлях тобі ближче інших. Не обов'язково зупинятися на одному варіанті, але краще, щоб їх було не більше п'яти.


№3. спробувати

Список потенційних покликань готовий - далі буде трохи складніше. Спробуй влаштувати собі імпровізований робочий день.

Можна зробити це вдома, умовивши маму чи тата побути суворим начальником, але це занадто ігровий формат.

Можна потрапити на стажування в компанію: там познайомишся і з обов'язками, і з графіком. Але є шанс, що побувши в компанії навіть кілька місяців, ти підеш з розумінням професії, але без конкретних навичок. Вчити і ділитися знаннями люблять не всі. В інтернеті є багато курсів для фотографів, перекладачів, письменників, журналістів і безлічі інших професій.


№4. Послухати, що говорять батьки

У 13-16 років здається, що батьки взагалі завжди говорять не про те і не те. Але з віком розумієш, що це не зовсім так, і часто іноді вони дають слушні поради.

Пропонуємо в цей раз зробити виняток і все-таки послухати, що вони говорять. Можливо пропоновані варіантів - не філія пекла на землі. Тим більше, що ти можеш пробувати себе в різних сферах і, якщо тобі не сподобається, аргументувати свою відмову від пропозиції батьків.


№5. Не боятися

Всі ми боїмося нового, боїмося помилитися. Але хіба це привід не починати нічого нового? Звичайно, стартувати страшно, але рано чи пізно ти все одно почнеш нове життя - підеш в інститут, а потім на роботу. Так навіщо відтягувати?

Не бійся починати виконувати мрії вже зараз і тоді ти точно знайдеш своє покликання, а не просидиш все життя на ненависній роботі.


Інформація взята сайту - https://tech.maximumtest.ru/?utm_source=blog

Підлітковий вік, якщо і не найскладніший період в житті, то один з, тому що дітям і майбутнім дорослим доводиться вперше вибирати і приймати самостійні рішення. Мабуть найсерйозніший питання цього часу: «Ким ти хочеш стати?». І тепер уже не можна сказати, що принцесою або учнем Хогвартса. Твій вибір якщо і не визначить твою долю, то багато в чому на неї вплине.Сьогодні ми розповімо як відповісти на це питання максимально безболісно і знайти покликання на всю (або майже всю) життя ще до повноліття.