Головна / Новини компанії / Валізи для подорожей!

Валізи для подорожей!

Blogue

Валізи для подорожей!

Валізи для подорожей!

Плануєте відпустку з дітьми, чи вони відправляються у свій перший самостійний відпочинок до літнього табору?
Тоді найочікуваніша #yes_новинка у вигляді найстильніших валіз на колесах стане їм у нагоді!
Зручні, місткі та яскраві валізки помістять всі необходні речі та навіть такі важливі дитячі іграшки для розвитку від @yes, які ви також можете їм презентувати перед відпочинком!

https://topcompany.com.ua/557831-chemodan-detskij-na-kolesah-lovely-hearts-lg-4

Плануєте відпустку з дітьми, чи вони відправляються у свій перший самостійний відпочинок до літнього табору? Тоді найочікуваніша #yes_новинка у вигляді найстильніших валіз на колесах стане їм у нагоді! Зручні, місткі та яскраві валізки помістять всі необходні речі та навіть такі важливі дитячі іграшки для розвитку від @yes, які ви також можете їм презентувати перед відпочинком

Схожі статті

Щиро вітаємо Вас зі Святом останнього дзвоника - днем прощання зі школою!
Новини компанії 24 Травня 2019
Щиро вітаємо Вас зі Святом останнього дзвоника - днем прощання зі школою! Сьогодні у школах міста свято «Останній дзвоник». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щи..
yes_citypack
Новини компанії 19 Травня 2019
yes_citypack Вдень він яскравий та жовтенький, а вночі у світлі прожекторів, фар чи навіть ліхтарів, він стає максимально блискучим та помітним за рахунок світлові..
Сестри з рюкзаками Yes 2 в 1
Новини компанії 14 Березня 2019
Сестри з рюкзаками Yes 2 в 1 Для улюблених сестер, подруг, мам і дочок! Yes пропонує рюкзаки 2 і 1. Подорожуйте разом, діліться емоціями!