Андре Тан & бренд «YES» продемонстрували нову колекцію шкільних рюкзаків 2021

Blogue
Андре Тан & бренд «YES» продемонстрували нову колекцію шкільних рюкзаків 2021

Нова колекція шкільних рюкзаків бренду «YES» 2021

Шкільні рюкзаки бренду «YES» завжди були, є і будуть самими незвичайними і стильними. Нова колекція 2021 року підтвердила, що законодавець шкільної моди «YES», краще за всіх знає, як здивувати школярів і студентів.

Шкільні рюкзаки відносяться до числа незамінних аксесуарів, оскільки їх потребують як дівчатка, так і хлопчики, причому протягом усього року. Більш того, і представницям слабої статі, і сильній половині суспільства необхідно мати під рукою кілька моделей рюкзаків.

Фантастична презентація нової колекції шкільних рюкзаків партнерам компанії порадувала і приємно здивувала кожного з присутніх. Разом з презентацією була розглянута тема маркетингу і майбутніх стратегій. Особливістю презентації став відомий модельєр і критик Андре Тан. Дизайнер урочисто презентував нову колекцію зі словами: "Смаку в моді треба вчитися з дитинства разом зі шкільними рюкзаками YES". 

Основною родзинкою нової колекції стали:


  • Модний дизайн і колірні рішення.

  • Інноваційні технології виробництва.

  • Спільна колекція з відомим українським модельєром Андре Таном.

Експертна думка дизайнера Андре Тана

Андре вважає, що актуальними відтінками шкільних рюкзаків в 2021 році стануть "рожевий павич", "персикова нуга" і "троянда в попелі". Неможливо було відірвати погляд від палітри кольорів, різноманітних текстур тканини та незвичайних елементів дизайну.

Модельєр відзначив, що команда дизайнерів побудувала моделі для хлопчиків на контрастах, зокрема - зображення з мікрочіпами, які стануть трендами в 2021.

Фаворитами Андре Тана серед шкільних рюкзаків стали: стильний рюкзак для молоді з яскравим дизайном і рюкзак з ракетою.

Також колекція шкільних рюкзаків бренду «YES» вразила критика новими функціональними "фішками".


Бренд «YES» - крутий, сучасний, позитивний, яскравий. Всі елементи нової колекції об'єднує привабливий і модний зовнішній вигляд, якість виконання і продуманість в дрібницях. Трендові, стильні і неповторні шкільні рюкзаки стануть відмінним доповненням стилю будь-якого школяра.Бути модним у школі - це творче кредо бренду «YES», яке надихає творців на створення неповторних і вишуканих шкільних рюкзаків

×
Отримай промокод на знижку 10% для купівлі рюкзаків YES в магазинах-партнерах